Vaktija

Pocetak Klanja se
Sabah 04:51
Iz. sunca 06:21
Podne 13:39
Ikindija 17:32
Aksam 20:45
Jacija 22:05
Džuma namaz na vrijeme!!!

Adresa

E-mail: IZBA/IGBA:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Imam:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Humanitarni fond:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Adresa:
Aarauerstrasse 57
CH-5036 Oberentfelden
Tel: +41 (0) 62 534 06 11
Nat: +41 (0) 77 463 60 82

 

Slike centra

Oberentfelden

August 2018

U dole priloženoj vaktiji su tacna namaska vremena za kanton Aargau!!!!

3.0
Izaberi mjesec:
Print
Datum Dan Sabah pocinje Sabah ikamet Izlaz sunca Podne pocinje Ikindija pocinje Aksam pocinje Jacija pocinje Jacija ikamet
01.08.18 Wed 4:31 1:00 6:01 1:41 5:43 9:08 10:28 1:00
02.08.18 Thu 4:32 1:00 6:02 1:41 5:42 9:07 10:27 1:00
03.08.18 Fri 4:34 1:00 6:04 1:41 5:41 9:06 10:26 1:00
04.08.18 Sat 4:35 1:00 6:05 1:41 5:41 9:04 10:24 1:00
05.08.18 Sun 4:36 1:00 6:06 1:41 5:40 9:03 10:23 1:00
06.08.18 Mon 4:38 1:00 6:08 1:41 5:40 9:01 10:21 1:00
07.08.18 Tue 4:39 1:00 6:09 1:41 5:39 9:00 10:20 1:00
08.08.18 Wed 4:40 1:00 6:10 1:41 5:38 8:58 10:18 1:00
09.08.18 Thu 4:41 1:00 6:11 1:40 5:37 8:57 10:17 1:00
10.08.18 Fri 4:43 1:00 6:13 1:40 5:37 8:55 10:15 1:00
11.08.18 Sat 4:44 1:00 6:14 1:40 5:36 8:53 10:13 1:00
12.08.18 Sun 4:45 1:00 6:15 1:40 5:35 8:52 10:12 1:00
13.08.18 Mon 4:47 1:00 6:17 1:40 5:34 8:50 10:10 1:00
14.08.18 Tue 4:48 1:00 6:18 1:40 5:33 8:48 10:08 1:00
15.08.18 Wed 4:49 1:00 6:19 1:39 5:33 8:47 10:07 1:00
16.08.18 Thu 4:51 1:00 6:21 1:39 5:32 8:45 10:05 1:00
17.08.18 Fri 4:52 1:00 6:22 1:39 5:31 8:43 10:03 1:00
18.08.18 Sat 4:53 1:00 6:23 1:39 5:30 8:41 10:01 1:00
19.08.18 Sun 4:55 1:00 6:25 1:39 5:29 8:40 10:00 1:00
20.08.18 Mon 4:56 1:00 6:26 1:38 5:28 8:38 9:58 1:00
21.08.18 Tue 4:57 1:00 6:27 1:38 5:27 8:36 9:56 1:00
22.08.18 Wed 4:59 1:00 6:29 1:38 5:26 8:34 9:54 1:00
23.08.18 Thu 5:00 1:00 6:30 1:38 5:25 8:32 9:52 1:00
24.08.18 Fri 5:01 1:00 6:31 1:37 5:24 8:30 9:50 1:00
25.08.18 Sat 5:03 1:00 6:33 1:37 5:23 8:29 9:49 1:00
26.08.18 Sun 5:04 1:00 6:34 1:37 5:22 8:27 9:47 1:00
27.08.18 Mon 5:05 1:00 6:35 1:36 5:21 8:25 9:45 1:00
28.08.18 Tue 5:07 1:00 6:37 1:36 5:20 8:23 9:43 1:00
29.08.18 Wed 5:08 1:00 6:38 1:36 5:18 8:21 9:41 1:00
30.08.18 Thu 5:09 1:00 6:39 1:36 5:17 8:19 9:39 1:00
31.08.18 Fri 5:11 1:00 6:41 1:35 5:16 8:17 9:37 1:00
KA Prayer Times 3.0

Uplata/Donacija

Da Vas Allah dž.š. obilato nagradi za vaš doprinos. AMIN!



Kur'anski ajeti

na Put onih kojima si milost Svoju darovao, a ne onih koji su protiv sebe srdžbu izazvali, niti onih koji su zalutali! 1:7

Aktuelno

Tribina


Petak poslije jacije namaza

Slijedi

Kurban-Bajram

21.08.2018 - 07:12 sati

Još



Countdown
završen

Posjeta stranice

2562593
DanasDanas369
JučerJučer450
Ove sedmiceOve sedmice1657
Ovog mjesecaOvog mjeseca6550
UkupnoUkupno2562593
54.225.55.174
US
US

Login za članove